خدمات بهینه سازی محتوا

30 درصد از سئو سایت را محتوای بهینه تشکیل می دهد.

چرا بهینه سازی محتوا

یکی از تاثیر گذارترین تکنیک ها در عمل سئو، بهینه سازی محتوای سایت می باشد. محتوای بهینه است که باعث می شود سایت شما در نتایج اولیه صفحات گوگل قرار بگیرد.

امروزه داشتن محتوای بهینه در سئو حرف اول را می زند که البته یکی از بهترین شیوه های بازاریابی اینترنتی نیز محسوب می شود. با تولید محتوا بر اساس اصول سئو میتوان افراد زیادی را از طریق گوگل به سایت خود جذب کرد.

باید توجه کنید که محتوای تهیه شده جذاب، جامع و در عین حال مختصر و مفید باشند که جذابیت خود را از دست ندهند و مخاطبان را به خود جذب کنند.  کاربران باید از موضوعات گذاشته شده داخل سایت شما لذت ببرند. اگر کاربران هدفمندی داشته باشید که به کسب و کار شما علاقه داشته باشند و از مطالب شما لذت ببرند شما می توانید منبع خوب و مورد استفاده ای برای آن ها در رابطه با کسب و کارشان قرار بگیرید.

خدمات آنلاین استودیو در بهینه سازی محتوای سایت

بهینه سازی سایت

ساختار کلی و استفاده از محتوا را به گونه ای انجام می دهیم که سایت شما را برای موتورهای جستجو آماده کنیم.

لینک سازی اصولی

لینک های مرتبط و اصولی در سایت شما را با استفاده از نیروی انسانی، هدفمند و متنوع  انجام می دهیم.

آموزش سئو

با آموزش در رابطه با اصول سئو به شما، نحوه و نتیجه کار ما و موفقیت خودتان را ارزیابی می کنید.

تحقیق کلمات کلیدی

با تحقیق و شناخت کسب وکار شما مشخص می کنیم چه کلمات و عباراتی در تجارت شما اهمیت دارد

با توجه به نحوه عملکردتان و البته انتخابتان در محتوای چند رسانه ای می توانید حالات مختلف را انتخاب و به کار ببرید. در محتوای چند رسانه ای صدا، تصویر و هر چیزی را که بتوان به اشتراک گذاشت را به یاد ماندنی میکنید.

محتوای صوتی

محتواهای صوتی آموزنده به جای خواندن همان مطالب در کتاب ها می تواند جذاب تر واقع شود. البته بنا به علاقه افراد!

اینفوگرافیک

این دسته از محتوا نسبت به بقیه جذابیت بیشتری خواهند داشت، چرا که متن را در قالب تصویر در فضایی جذاب به نمایش میگذارد.

محتوای تصویری

با استفاده از تصاویر مرتبط به کار، محصولات، عکس ازمحل کار و موشن گرافی و…. می توانید تاثیر خوبی را در سئو سایت مشاهده کنید.

در تولید محتوا و بهینه سازی آن برای موتور های جستجو نکات مهمی مورد تاکید قرار گرفته است که باید آنها را مد نظر قرار داد:

شناخت و استفاده از کلمات کلیدی می تواند در جستجوی گوگل و افزایش ورود کاربران شما تاثیر گذار باشد. در متون نوشته شده مطالبی ذکر میگردد که برای کاربران آموزنده و کاربردی باشد. متن های وارد شده مطابق با حفظ برند و کسب و کار شماست و هویت شما را در عرصه تجارت حفظ می کند.

یک سری فاکتورهای مهم در زمان تولید محتوا مثل عنوان، توضیحات،آدرس صفحه و خود محتوا است که اگر بخواهید یک محتوای خوب را تولید کنید باید تمام این موارد را در کنار هم در نظر داشته باشید و هر کدام از آن ها را به ترتیب و درستی انجام دهید.

آنلاین استودیو تمامی مراحلِ کسب رتبه بالای گوگل، برای سایت شما را رعایت خواهد کرد.

 

 

در کنار شما خواهیم بود

کارشناسان آنلاین استودیو همواره در کنار شما خواهند بود تا شما به هدف خود دست یابید.