طراحی وب سایت شرکتی

نیاز به یک وب سایت با امکانات ویژه برای ارائه خدمات کسب و کار خود دارید؟ با ما همراه باشید.

چرا طراحی وب سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی یکی از مناسب ترین روش های اطلاع رسانی جهت امور تجاری و بازرگانی می باشد که با استفاده از آن می توانید به سادگی خدمات، تولیدات و همچنین فعالیت های انجام شده در شرکت یا کسب و کار خود را به عموم و متخصصین مورد نظرتان معرفی کنید.

تمامی شرکت ها جهت ارائه اطلاعات، نمونه کارها، تصاویر، تولیدات و… نیازی به چاپ یا تبلیغات روی کاغذ و هزینه های از این قبیل ندارند. زیرا امروزه شرکت های بزرگ برای مدیریت برند خود و یا در تماس و تعامل بودن با شرکت های تابع خود نیازمند سایت هستند و همینطور اکثر شرکت هایی که با عموم جامعه در تعامل هستند نیاز به یک وب سایت دارند.

امروزه در دنیای تجارت وجود وب سایت برای کسب و کارها  از جایگاه ویژه ای برخوردار است چرا که مستقیما با عمل فروش مرتبط شده است.  وب سایت ها قسمتی از جایگاه امور مربوط به بازرگانی شرکت ها را گرفته و قسمت عمده فروش، از آغاز تا پایان و حتی خدمات پس از فروش را نیز انجام می دهد.

 اصول و ضوابط رعایت شده در طراحی وب سایت شرکتی مجموعه آنلاین استودیو:

پشتیبانی و آموزش

بعد از دریافت سایت خود آموزش لازم را می بینید و در مسیر استفاده و موفقیت پشتیبانی خواهید شد.

واکنش گرا

از ویژگی های طراحی سایت شرکتی توجه به سهولت استفاده کاربران و سازگار با موبایل و تبلت و… می باشد.

دو یا چند زبانه بودن

در بازار های بین المللی فعالیت کنید و در کشور های مختلف تجارت و حیطه کاری خود را گسترش دهید.

رعایت اصول سئو

مهم ترین مورد در طراحی سایت بهینه سازی و رعایت پایه های سئو در طراحی می باشد.

 تمامی سازمان ها و شرکت ها با طراحی و داشتن یک وب سایت شرکتی می توانند رزومه کسب و کار و شرکت خود، محصولات یا خدمات شرکت ، نحوه پشتیبانی و یا گارانتی ، سفارش آنلاین ، پرسش و پاسخ های عمومی ، مشاوره آنلاین و بسیاری از موارد دیگر را در دنیای اینترنت به اشتراک بگذارند و ارتباطات خود را در سطح جهانی گسترش دهند و با کاربران متفاوت تعامل برقرار کنند.

طراحی

مجموعه آنلاین استودیو با در نظر گرفتن خواسته ها و نیاز های شما یک نقشه کلی از صفحات وب سایت طراحی خواهد کرد. به صورتی که ساختار و چیدمان صفحات را مشخص می کند.

طراحی گرافیک

پس از تائید و انتخاب شما، متخصصین طراحِ مجموعه بر اساس نقشه های اولیه و شناخت کسب و کارتان ، به صورت گرافیکی وب سایت را طراحی و جزئیات را مشخص می کنند.

کد نویسی

حال پس از تائید طراحی گرافیکی، متخصصین برنامه نویسِ ما طرح تایید شده از سمت شما را تبدیل به یک وب سایت واقعی می کنند. که این مرحله از عملیات به صورت کاملا اصولی، مرحله به مرحله وتمیز انجام خواهد شد.

با مجموعه آنلاین استودیو ارتباطات خود و کسب و کارتان را گسترش دهید.

در کنار شما خواهیم بود

کارشناسان آنلاین استودیو همواره در کنار شما خواهند بود تا شما به هدف خود دست یابید.