خدمات تبلیغات گوگل

روزانه 3.5 میلیارد جستجو در گوگل صورت می گیرد که بی شک مشتریان شما نیز ازهمین میان خواهند بود.

چرا تبلیغات گوگل

بدون شک گوگل از محبوب ترین موتور جستجو در جهان است. که کاربران در هر زمان که نیاز به یافتن، یادگیری و یا خرید چیزی دارند، شروع به جستجو به دنبال آن محصول یا خدمات می کنند. که در این حالت بالاترین احتمال را دارد که همان محصول یا خدمات را سفارش دهند.

یکی از ابزار های قدرتمندی که کمپانی گوگل در اختیارِ دارندگان سایت ها قرار داده است تا با پرداخت هزینه ای ناچیز تبلیغات سایت خود را در صفحه اول گوگل نمایش دهند. که این روشِ تبلیغ نسبت به روش های دیگر بسیار کار آمد تر و ارزانتر می باشد.

حال با وجود چنین شرایطی تبلیغات گوگل بهترین گزینه است که کسب و کار خود را به راحت ترین  شکل ممکن در معرض دید کاربران قرار دهید. و همچنین این امکان را دارید که با تبلیغ در گوگل بیشتر دیده شده و بازدید سایتتان افزایش پیدا میکند و فروشتان جهش می یابد.

خدمات آنلاین استودیو در تبلیغات گوگل:

 

ارائه آمار لحظه ای

ایجاد یک اکانت اختصاصی برای مدیریت شما و دیدن لحظه به لحظه پیشرفت کار و تحلیل سایت خودتان.

 

انتخاب کلمات کلیدی موثر

با آنالیز کسب و کار شما کلمات کلیدی موثر را انتخاب و تبلیغات را توسعه می دهیم.

 

تدوین محتوای تبلیغ

با توجه به نوع کسب و کارتان بهترین محتوا برای تبلیغات شما انتخاب می شود

 

ایجاد کمپین تبلیغاتی

با تنوع در محصولات و خدمات شما صفحات و کلمات کلیدی مورد نظر برای تبلیغات را هدف قرار می دهیم.

 

مجموعه آنلاین استودیو با داشتن کادری مجرب و متخصص می تواند تبلیغاتی موثر و کاربردی را بدون اتلاف وقت و هزینه برایتان به ارمغان آورد و می توانید نتیجه تبلیغاتتان  را در کوتاه مدت مشاهده بفرمایید.

همانطور که می دانید تبلیغات شما تنها زمانی نمایش داده خواهد شد که مشتری و کاربران در جستجوی محصولات و خدمات شما باشند، پس بهتر است که در ابتدا فقط به دنبال جذب مشتریان واقعی باشید.

شما در تبلیغات گوگل فقط بابت هر کلیک که کاربر یا مشتری بر روی تبلیغات شما میزند هزینه پرداخت خواهید کرد و این یعنی صرفه جویی در هزینه ها

آماری جهانی از تبلیغات گوگل:

با توجه به آمار گرفته شد در سطح جهان از تبلیغات گوگل متوسط بازگشت تبلیغات ادورز 2 برابر هزینه ایست که برای تبلیغ صرف می شود همچنین متوسط کلیک کاربران 7.5 درصد و نسبت کلیک به فروش 5 درصد می باشد و این یعنی فروشی چند برابر! سهم تبلیغات بالای صفحه در گوگل  41درصد کل کلیک هاست.

تجربه به ما نشان داده است که با مدیریت درست، تبلیغ در گوگل مؤثر ترین روش برای افزایش فروش و کاربران می باشد.

 

در کنار شما خواهیم بود

کارشناسان آنلاین استودیو همواره در کنار شما خواهند بود تا شما به هدف خود دست یابید.