توسعه اپلیکیشن های موبایل

با داشتن اپلیکیشن در تمام لحظات همراه و در دسترس کاربران خود باشید.

چرا اپلیکیشن های موبایل

در حال حاضر با توجه به افزایش ضریب نفوذ گوشی های هوشمند در بین کاربران و گزارشاتی که توسط موسسات مطالعاتی منتشر شده است نشان می دهد که 57 درصد زمان سپری شده توسط کاربران با دستگاه های دیجیتالی در اپلیکیشن های متفاوت صورت می گیرد. که 50 درصد این زمان متعلق ب کسانی است که از گوشی های موبایل استفاده می کنند و تنها 7 درصد آن متعلق به استفاده از تبلت ها می باشد.  

این آمار نشان دهنده آن است که شما برای بهبود کسب و کار خود و همچنین بالا بردن تعداد مشتریان از این فرصت ارزشمند استفاده کنید تا با استفاده از چنین ابزارهایی به معرفی خود و یا حتی ساده سازی فرایند های درون سازمانی بپردازید.

مجموعه آنلاین استودیو قادر است در سریع ترین زمان ممکن اپلیکیشنی طراحی و تولید کند که علاوه بر راحتی کاربران  شما بتوانید به درستی کسب و کار و خدمات خود را به عموم جامعه معرفی کنید.

خدمات آنلاین استودیو در طراحی اپلیکیشن:

طراحی قوی

شما با اپلیکیشنی قدرتمند می توانید تمامی نیازهای کاربران را بر طرف و آن را به اجرا برسانید.

 

طراحی اصولی

تمامی استانداردهای روز دنیا  و اصول لازم در طراحی اپلیکیشن شما لحاظ می گردد.

 

طراحی زیبا

اپلیکیشن شما دارای طرحی زیبا، جذاب و کاربر پسند خواهد بود.طراحی به صورت ساده اما جذاب و گیرا.

 

سفارشی سازی

ما می توانیم  طبق خواسته و سلیقه شما ویا به نسبت سایت، اپلیکیشن شما را طراحی و راه اندازی کنیم.

طراحی اپلیکیشن های موبایل شما و کسب وکارتان را بهتر و سریعتر می تواند به اهدافی که دارید برساند و باعث می شود افراد بیشتری را با محصولات و خدمات شما آشنا کند.

اپلیکیشن های تولیدی مجموعه آنلاین استودیو به صورت کاملا native تولید و طراحی می شوند به همین دلیل از سرعت بالایی برای لود شدن  و اجرا به روی گوشی های موبایل برخوردارند و همچنین تمامی تجربه کاربری در آن ها رعایت می شود.

با اپلیکیشن طراحی شده به راحتی می توانید آن را به وب سایت خود متصل کرده و از طریق سایت به اطلاعات اپلیکیشن دسترسی خواهید داشت و می توانید آن ها را مدیریت کنید. با اپلیکیشن طراحی شده که روی تمامی دستگاه های تلفن همراه قابل راه اندازی می باشد می توانید به راحتی از سایر رقبای خود پیشی بگیرید و البته می توانید هزینه های تبلیغات خود را نیز کاهش دهید.

برای راه اندازی کسب و کار خود و پیشبرد آن کافیست که از پلنی ساده و کاربردی شروع کنید و از خدمات آن که موجب افزایش اعتبار شما و همچنین افزایش اطمینان مردم به تجارت شما می شود را امتحان کنید و از اینکه خدماتتان به صورت دائم در اختیار کاربران و مشتریان می باشد بهترین بازخورد را بگیرید.

آنلاین استودیو شما را در اصول اول بودن کسب و کارتان یاری می رساند.

در کنار شما خواهیم بود

کارشناسان آنلاین استودیو همواره در کنار شما خواهند بود تا شما به هدف خود دست یابید.