خدمات سئو و بهینه سازی سایت

ما همواره در سئو به دنبال ترافیکی هدفمند هستیم.

چرا بهینه سازی سایت

همانطور که میدانید سئو و بهینه سازی سایت روشی است، برای افزایش کاربرانی که از طریق موتور های جستجو به وب سایت شما میرسند. پس بنابراین سئو می تواند در افزایش بازدید وب سایت شما تاثیر بسزایی داشته باشد.

با آمار گرفته شده بیش از 80درصد ترافیک دریافتی سایت ها با پرس و جو از گوگل آغاز می شود. پس  با انجام سئو، آن هم به صورت کاملا اصولی می توانید کاربران خود را به بازدید از سایتتان دعوت کنید.

شما با رعایت استانداردهای سئو میتوانید به راحتی تمامی مشتریان واقعی خود را به سمت سایت جذب و آن ها را به خدماتی که دقیقا به دنبال آنها هستند راهنمایی کنید. به این صورت کاربرانی هدفمند در سایت شما حضور پیدا خواهند کرد.

نکات قابل توجه در سئوی سایت:

داشتن صبر

سئو عملی یکباره و ساده نمی باشد چرا که شما باید برای آینده وب سایت خود برنامه ریزی های لازم جهت عملیات های قابل پیگیری را داشته باشید.

ترافیک سایت

توجه به سئوی سایت باعث شناساندن شما به موتور های جستجو می شود و براحتی می توانید ترافیک سایت را با حذب کاربران افزایش دهید.

مشتریان واقعی

سئوی سایت به شما این کمک را میکند که تنها کاربرانی که به دنبال خدمات و محصولات شما هستند از طریق جستجو به شما دست پیدا کنند.

تاثیر طولانی مدت

با رشد وب سایت شما در صفحات گوگل شما به راحتی به وضعیت قبلتان باز نمی گردید و در جستجوها کاربران جدید را جذب خواهید کرد.

خدماتی که مجموعه آنلاین استودیو به شما ارائه میدهد، نتایجی طولانی مدت خواهد داشت که فراتر از یک افزایش رتبه موقتی و سریع است. ما به دستیابی شما  به رتبه های بهتر، افزایش ترافیک و همچنین فروش بیشتر در دراز مدت کمک خواهیم کرد.

دو نکته مهم در بهینه سازی سایت وجود دارد که باید آنها  را مورد توجه قرار داد:

اول بهینه سازی سایت با استفاده ازمحتوای استفاده شده

دوم استفاده از بک لینک هایی که از طریق مطالب خارج از سایت به آن لینک داده می شود.

کسب برترین نتایج برای وب سایتتان در گوگل را به ما بسپارید.

مجموعه آنلاین استودیو با داشتن کادری مجرب و متخصص می تواند تبلیغاتی موثر و کاربردی را بدون اتلاف وقت و هزینه برایتان به ارمغان آورد و می توانید نتیجه تبلیغاتتان را در کوتاه مدت مشاهده بفرمایید.

همانطور که می دانید تبلیغات شما تنها زمانی نمایش داده خواهد شد که مشتری و کاربران در جستجوی محصولات و خدمات شما باشند، پس بهتر است که در ابتدا فقط به دنبال جذب مشتریان واقعی باشید. شما در تبلیغات گوگل فقط بابت هر کلیک که کاربر یا مشتری بر روی تبلیغات شما میزند هزینه پرداخت خواهید کرد و این یعنی صرفه جویی در هزینه ها

مجموعه آنلاین استودیو با انجام سئو سایت به شما خدماتی را ارائه میدهد که بتوانید در بهترین جایگاه خود قرار گیرید:

  • در ابتدا باید محتوای وب سایت شما برای موتورهای جستجو آماده گردد.

یکی از دغدغه های افراد در سئو سایت خود دسترسی به اطلاعات وب سایتشان می باشد ما در این جا مشکل شما را رفع میکنیم،  فقط کافیست آنچه را که برای شما تجویز می کنیم رعایت کنید تا بتوانید خودتان سئو کار وب سایت خود باشید.

  • برای دستیابی به ترافیک هدفمند باید کلمات کلیدی هدفمند و حرفه ای را انتخاب کرد. وجود این کلمات به این معناست که مشتریان شما دقیقا درباره خدمات شما و البته نیاز خودشان چگونه جستجو میکنند.

ما بهترین کلمات کلیدی که می تواند در سئو و بهبود کسب و کارتان  کمک کننده باشد را مشخص کرده و اهمیت آن ها را در سایتتان بیشتر می کنیم.

  • لینک سازی در شبکه های اجتماعی و دیگر وب سایت ها نیز برای وبسایتتان توسط نیروهای انسانی و به دقت انجام خواهد گرفت.

کسب برترین نتایج برای وب سایتتان در گوگل را به ما بسپارید.

در کنار شما خواهیم بود

کارشناسان آنلاین استودیو همواره در کنار شما خواهند بود تا شما به هدف خود دست یابید.